KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407436
nr 1540 7436
Ragnar Swahn
(1882-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 75x110 cm, yttermått inklusive ram: 97x133 cm
Ragnar Swahn, född 1882 i Kalmar, död 1964, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:09:04